Awaryjne odpalanie samochodu Poznań Rataje

Jeśli Twój samochód ma nieoczekiwane problemy z uruchomieniem silnika, nasza pomoc akumulatorowa wykona awaryjne odpalanie samochodu w Poznaniu Rataje w miejscu wystąpienia awarii. Pamiętaj, że eksperci w dziedzinie motoryzacji nie zalecają wielokrotnego uruchamiania silnika samochodu bez poznania przyczyny. Dlaczego? Można zmaksymalizować awarię, czego konsekwencją może być remont silnika, a to znacznie zwiększy koszty materiałów i skróci czas eksploatacji pojazdu.To praca profesjonalistów przy uruchamianiu samochodu w Poznaniu Rataje pozwoli ustalić przyczynę problemu. Nasi pracownicy posiadają wystarczające doświadczenie, aby pomóc Ci w tej sytuacji.

Awaryjne odpalanie samochodu Poznań Rataje

Dla mieszkańców Poznania nasza firma świadczy specjalną usługę awaryjnego odpalania samochodu z wyjazdem na miejsce postoju pojazdu. Jeśli silnik Twojego samochodu nie uruchamia się, ale się spieszysz i musisz jechać samochodem, nasi specjaliści mogą przeprowadzić rozruch silnika samochodu. Zdarzają się błędy, które popełnia nawet doświadczony kierowca. Wśród nich jest długotrwała praca rozrusznika, która prowadzi do jego awarii lub wciśnięcia pedału gazu i napełnienia kolektora dolotowego benzyną, czy zalane paliwem świece zapłonowe. Nasi specjaliści z Motofrancuzy przeprowadzą szybką i dokładną diagnostykę oraz zidentyfikują przyczyny, które spowodowały, że silnik nie uruchomił się od razu. Udzielą również wskazówek jak uniknąć tego problemu w przyszłości.

Dane naszej firmy wykonującej awaryjne odpalanie samochodu – Poznań Rataje

Zapisz te dane w notatniku i telefonie a unikniesz stresu, gdy znowu Twój samochód nie odpali. Możesz również skorzystać z pomocy innego akumulatora, jeżeli ktoś użyczy Ci swojego auta. Za pomocą kabli rozruchowych dokonasz awaryjnego uruchamiania silnika.

 

Awaryjne odpalanie samochodu Poznań Rataje

Awaryjne odpalanie samochodu Rataje

Profesjonalne awaryjne odpalanie samochodu

Zimą, przy niskich temperaturach, gdy samochód nie znajduje się w ogrzewanym garażu, należy przestrzegać pewnych zasad uruchamiania silnika. Jeśli nie udało Ci się od razu odpalić auta po kilku próbach to lepiej do nas zadzwonić a nasi fachowcy ze swoim sprzętem przyjadą na miejsce i uruchomią silnik. Nie musisz posiadać urządzeń, przyjedziemy ze swoim profesjonalnym sprzętem, dysponujemy wysokiej jakości boosterem, który jest niezawodny przy rozruchu silnika. Wykonamy awaryjne odpalanie samochodu w Poznaniu Rataje, ponadto w zakresie naszych usług znajduje się tanie ładowanie baterii samochodowych.

Jeżeli ktoś nie ma czasu na systematyczne przeprowadzanie konserwacji akumulatora, może zlecić takie zadanie naszej firmie. Wykonamy odsiarczanie akumulatora z użyciem specjalnego prostownika, który posiada taką funkcję. Aby serce samochodu – silnik – działał prawidłowo, należy przeprowadzić profilaktykę, w której mogą pomóc pracownicy naszej pomocy akumulatorowej. Ponadto, jeśli pojazd nie był eksploatowany od dłuższego czasu, szczególnie zimą, to przed uruchomieniem najlepiej skonsultować się z profesjonalistami, którzy pomogą przygotować samochód do pracy. Dlatego jeśli Twój samochód ma problemy z uruchomieniem silnika, pomoc akumulatorowa w Poznaniu Rataje pomoże Ci szybko i skutecznie je wyeliminować, a Ty będziesz mógł kontynuować jazdę.

Inne metody awaryjnego odpalania samochodu

Jeżeli postanowisz odpalić samochód z innego akumulatora, pamiętaj o kolejności podłączania klem.To znaczy w pierwszej kolejności podłącz dodatni przewód do dodatniego bieguna baterii, która znajduje się w drugim aucie. Następnie podłącz drugi koniec przewodu do dodatniego zacisku w swoim pojeździe. Drut masowy musisz podłączyć do ujemnego zacisku akumulatora będącego dawcą prądu, a w następnej kolejności do części metalowej swojego samochodu. Dawca energii elektrycznej uruchamia swój pojazd a niedługo po tym musisz spróbować odpalić swoje auto. Jeżeli próba była skuteczna odłącz kable rozruchowe w odwrotnej kolejności, przy wyłączonym silniku.

Niektórzy kierowcy próbują awaryjnie odpalić samochód poprzez holowanie i pych, ale może to źle skończyć się dla Twojego auta. Posiadając pojazd z napędem wałka rozrządu podczas holowania może dojść do uszkodzenia bloków cylindrów, tłoków oraz zaworów. Samostarty i depresatory wspomagają rozruch silnika, ale w szczególnych sytuacjach, dlatego przed ich zakupem  zapoznaj się z ich przeznaczeniem. Pamiętaj! Korzystając z naszej pomocy akumulatorowej w Poznaniu Rataje możesz mieć pewność bezproblemowego uruchomienia silnika w Twoim aucie.

5/5 - (3 votes)

Zobacz także

Więcej Dzielnice