Awaryjne odpalanie samochodu Poznań Centrum

Sytuacje awaryjne nie są rzadkością, na przykład, gdy trzeba uruchomić silnik lub wymienić baterie, świece zapłonowe. Czasem dużo sprawniej i szybciej zlikwidować takie problemy siłami specjalisty z pomocy akumulatorowej, który sprawnie i bezpiecznie wykona awaryjne odpalanie samochodu w Poznaniu Centrum. Przyczyny nie odpalania auta mogą być różne: skończyło się paliwo, zalano świece, zamarzł olej napędowy itp. Ale najczęściej kierowca ma dość banalny problem, gdy akumulator jest rozładowany. W takiej sytuacji najważniejsze jest, aby nie wpadać w panikę, co może prowadzić do przykrych konsekwencji. Jedną z opcji uruchomienia silnika, jest odpalenie akumulatora z innego samochodu. Ale czasami kierowcy mogą mieć trudności. Na przykład przejeżdżające samochody nie zatrzymują się, a Ty nie masz czasu na czekanie. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zadzwonienie do naszej firmy, pracownik przyjedzie w miejsce postoju auta i zapewni przystępną cenowo usługę rozruchu silnika.

Awaryjne odpalanie samochodu – Poznań Centrum

Procedura uruchamiania samochodu wymaga posiadania pewnych umiejętności, więc lepiej powierzyć to zadanie osobie znającej się na rzeczy. Pozwoli to uniknąć negatywnych konsekwencji, ponieważ jeśli popełnisz błędy, możesz uszkodzić wyposażenie elektryczne obu samochodów, a cena tak nieumiejętnego rozruchu silnika będzie zbyt wysoka. Nasza pomoc akumulatorowa specjalizuje się w awaryjnym odpalaniu samochodu w Poznaniu Centrum i przyjeżdża na każde wezwanie. Posiadamy profesjonalny sprzęt taki jak: boostery, ładowarki, przewody rozruchowe. Nasi pracownicy to doświadczeni mechanicy, którzy potrafią rozwiązać problem na miejscu nie trzeba więc korzystać z lawety. Świadczymy także usługę ładowania akumulatorów która przystępna cenowo.

Zanotuj namiary do awaryjnego odpalania samochodu – Poznań Centrum

 

Awaryjne odpalanie samochodu Poznań Centrum

Awaryjne odpalanie samochodu Centrum

Czasami proces uruchomienia samochodu z powodu rozładowania akumulatora może być prawdziwym problemem nie tylko dla początkujących, ale także dla doświadczonych kierowców. W niektórych sytuacjach nawet niewłaściwe oświetlenie może uszkodzić elektrykę samochodu. Jeśli nie masz odpowiednich umiejętności lub nie chcesz podejmować ryzyka, najlepszą rekomendacją jest wezwanie specjalisty. Nasza pomoc akumulatorowa od dawna wykonuje awaryjne odpalanie samochodu w Poznaniu Centrum i pomoże rozwiązać ten problem. Nasz pracownik szybko zdiagnozuje czy kłopot tkwi w akumulatorze czy zapłonie. Jedną z naszych usług jest bezpłatna konsultacja w zakresie uruchamiania silnika i ładowania akumulatora.

Awaryjne odpalanie samochodu od dawcy prądu

Biorąc pod uwagę specyfikę Twojego samochodu, w naszej pracy używamy narzędzia zalecanego przez producenta marki, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia. Ale możesz wykonać awaryjne opalanie samochodu korzystając z akumulatora innego auta.

Kolejność działań, aby osiągnąć dobry wynik:

  • Podejdź do innego samochodu, biorąc pod uwagę długość przewodów.
  • Podłącz przewody zachowując środki ostrożności.
  • Po uruchomieniu silnika odłącz i rozgrzej samochód.

Standardowe przewody ze sklepu występują w dwóch kolorach – czerwonym i czarnym. Wyposażone są również w klipsy w tym samym kolorze na obu końcach. Standardowa nazwa tych klipsów to krokodyle. Czerwony przewód przymocuj zaciskiem do dodatniego bieguna rozładowanego akumulatora. Dociśnij drugi koniec czerwonego przewodu do zacisku działającego akumulatora. Umocuj czarny przewód na ujemnym zacisku niesprawnego samochodu. Podłącz drugi koniec czarnego przewodu do zacisku działającego akumulatora.

Zazwyczaj przewody ze sklepu mają mały przekrój, który nie jest w stanie od razu dostarczyć prądu potrzebnego do uruchomienia silnika samochodu. W takim przypadku wymagane jest doładowanie. Aby to zrobić, musisz włączyć silnik na 10-15 minut w samochodzie, z którego pochodzi prąd. Jak tylko silnik zacznie pracować, włącz światła mijania i odłącz przewody w odwrotnej kolejności. Nie wyłączaj silnika przez około czterdzieści minut, aby w pełni naładować akumulator. W większości nowoczesnych samochodów silnik jest sterowany przez system komputerowy, którego ustawienia można wyłączyć. W celu prawidłowego przywrócenia systemu należy rozgrzać silnik do temperatury roboczej.

Jak jeszcze można uruchomić silnik w samochodzie?

Producenci samochodów nie zalecają uruchamiania silnika na tak zwany pych i poprzez holowanie. Dotyczy to głównie pojazdów z napędem wałka rozrządu, ponieważ pasek zębaty może spowodować zmiany rozrządu zaworowego, jak również może nastąpić zerwania paska. Efekty mogą być poważne, chociażby uszkodzenie takich części jak: zawory, tłoki, blok cylindrów. Najlepiej zlecić awaryjne odpalanie samochodu naszej firmie, która działania w Poznaniu Centrum od dawna a nasi pracownicy posiadają doświadczenie i wiedzę zawodową.

Często właściciele samochodów pytają nas o takie preparaty jak samostart i depresator. Kiedy mogą pomoc w uruchomieniu auta? Samostart można wykorzystać, jeżeli doszło do awarii wtryskowego układu zasilania silnika spalinowego. Natomiast depresator jest niczym innym jak dodatkiem do paliwa zimowego, który należy dodać do niego jeszcze przez wystąpieniem mrozów.

5/5 - (2 votes)

Zobacz także

Więcej Dzielnice